Zrealizowane inwestycje mieszkaniowe w Łodzi

MPM Łódź Sp. z o.o. to doświadczony i solidny gracz na rynku nieruchomości. W ciągu ostatnich kilku lat zrealizowaliśmy następujące inwestycje w Łodzi (inwestycje przedstawione wg dat zakończenia inwestycji).

2022


ul. Poli Gojawiczyńskiej 6 Łódź

Budynek mieszkalny wielorodzinny, czterokondygnacyjny z windą. Na parterze zaprojektowana jest część handlowo-usługowa. W budynku zaprojektowano łącznie 32 mieszkania, 25 miejsc postojowych i 10 miejsc w garażach w budynku oraz komórki lokatorskie.

PUM: 1350 m2

2021


„L68” ul. Limanowskiego 68 Łódź

Budynek mieszkalny wielorodzinny, pięciokondygnacyjny z garażem w parterze, jednoklatkowy z windą. Apartamentowiec usytuowany blisko centrum oraz komunikacji miejskiej. 5 Kondygnacji, 21 mieszkań, 1150 metrów kwadratowych, 12 miejsc parkingowych.

PUM: 1127 m2

MOJE PIĘKNE MIESZKANIE ul. Żubrowej 13 Łódź

Budynek mieszkalny wielorodzinny, sześciokondygnacyjny z garażem podziemnym. Budynek jednoklatkowy z windą z wejściem wzdłuż dłuższego boku od strony północno-wschodniej, ze zjazdem do podziemnego garażu od ul. Żubrowej. Budynek zaprojektowany w układzie konstrukcyjnym mieszanym poprzeczno – podłużnym. Na sześciu kondygnacjach zaprojektowano łącznie 30 mieszkań, jedno-, dwu-, trzy- i pięciopokojowych. Dodatkowo w garażu znajduje się 9 komórek lokatorskich murowanych i 8 siatkowych.

PUM: 1957 m2

2019


OŚEMKA ul. Żytnia 8 Łódź

Oferta deweloperska „Ósemka” to 24 wyjątkowe lokale mieszkalne 2-3 pokojowe z funkcjonalnym rozkładem. Apartamenty „Ósemka” są dostępne o powierzchni od 38 do 64 m2 z przestronnymi balkonami, loggią lub w przypadku mieszkań na parterze z własnym ogródkiem. Podziemny projekt „Ósemki” obejmuje wielostanowiskowy garaż z miejscami postojowymi i komórkami lokatorskimi.

PUM: 1228 m2

Inwestycje zrealizowane w innych miastach Polski np. w Opolu można znaleźć na stronie mpm-development.pl