Planowane inwestycje deweloperskie w Łodzi

MPM planuje kolejne inwestycje deweloperskie w Łodzi. Nasze dwa nowe projekty są korzystnie zlokalizowane, posiadają wysokie walory estetyczne i doskonale komponują się z otaczającą zabudową. Planowane budynki mieszkaniowe wielorodzinne będą oferowały funkcjonalne lokale na najwyższym poziomie wraz z dużą ilością miejsc parkingowych.

ZACHODNIA 29/31, Łódź


Budowa budynku mieszkalnego wielorodzinnego usytuowanego w zabudowie pierzejowej z częścią handlowo-usługową oraz garażem podziemnym. Oryginalna i dostosowana do otoczenia bryła budynku podzielona będzie na dwie części – część wyższą o wysokości 25m oraz niższą o wysokości 21m.

Budynek będzie posiadał 8 kondygnacji naziemnych oraz 1 podziemną. W parterze zaprojektowano 4 lokale usługowo-użytkowe pod wynajem. Na kondygnacjach od +1 do +7 powstaną 82 lokale mieszkalne, w tym na każdej kondygnacji mieszkalnej zaprojektowano po jednym mieszkaniu w pełni dostępnym dla osób niepełnosprawnych. Na kondygnacji podziemnej oraz na części parteru powstaną garaże wielostanowiskowe.

POMORSKA 24, Łódź


Projektowany budynek składa się z dwóch części: klatki A i B. Pierwsza część frontowa w zabudowie pierzejowej, w kształcie litery L z lewą oficyną, pięciokondygnacyjna, z usługami w części frontowej. Druga część usytuowana w głębi działki – poprzeczna oficyna z przedłużeniem do końca granicy od strony północnej.

W budynku projektuje się łącznie 151 mieszkań.

Mieszkania jedno-, dwu- i trzypokojowe z kuchniami otwartymi na pokój dzienny z oknem lub z aneksami kuchennymi. Dla każdego mieszkania projektuje się balkon, a dla mieszkań usytuowanych na parterze tarasy na stropie garażu.