Aktualne inwestycje deweloperskie w Łodzi

Miasto Łódź to jedno z najprężniej rozwijających się miast w Polsce, gdzie realizowane jest wiele pięknych i ambitnych inwestycji. Mamy przyjemność zaprezentować kilka z nich. Nasze inwestycje wyróżniają się wszechstronną funkcjonalnością, doskonałą lokalizacją (znakomita propozycja dla osób chcących zainwestować pieniądze w kupno i wynajem mieszkania) oraz przyjemnym sąsiedztwem.

POMORSKA 107A ul. Pomorska 107a Łódź


Nowoczesna inwestycja mieszkaniowa zlokalizowana w samym sercu Łodzi. Projekt obejmuje wielorodzinny budynek mieszkalny. W pobliżu znajduje się wiele uczelni wyższych, są to zarówno Wydziały Uniwersytetu Łódzkiego jak i wyższe prywatne szkoły. W budynku zaprojektowanych jest 60 mieszkań jedno-, dwu- i trzypokojowych o metrażach od 25,03 m2 do 52,17 m2.

Szczegółowe informacje: pomorska107a.pl

WÓLCZAŃSKA 224A ul. Wólczańska 224a ŁódźNowoczesna inwestycja mieszkaniowa zlokalizowana w samym sercu Łodzi. Projekt obejmuje budynek mieszkalny wielorodzinny. Budynek składa się z 4 kondygnacji mieszkalnych wraz z windą i komórkami lokatorskimi, a także zewnętrznymi miejscami postojowymi. Na parterze znajduje się 6 lokali mieszkalnych z indywidualnymi ogródkami. Piętro 1, 2 oraz 3 zaprojektowane zostało według powtarzalnego układu 9 mieszkań jedno-, dwu- i trzypokojowych o metrażach: od 25,81 m2 do 48,36 m2.
Łącznie w budynku powstanie 33 mieszkań oraz 20 zewnętrznych miejsc postojowych.

Szczegółowe informacje: wolczanska224a.pl

LIMANOWSKIEGO 72 ul. Limanowskiego 72 Łódź


Projekt obejmuje budynek mieszkalny wielorodzinny. Budynek składa się z 5 kondygnacji i wyposażony jest w windę. Na parterze znajdują się hale garażowe, a na pozostałych kondygnacjach powierzchnie mieszkalne. Łącznie w budynku powstanie 32 mieszkań i zaprojektowanych jest 16 miejsc postojowych w dwóch halach garażowych.

Szczegółowe informacje: limanowskiego72.pl