Oferty najmu

MPM Łódź jest firmą specjalizującą się między innymi w budownictwie mieszkaniowym. Współpracując z zespołem doświadczonych architektów oferujemy nowoczesne inwestycje deweloperskie nie tylko na terenie Łodzi. Część naszych lokali w nowopowstałych inwestycjach deweloperskich pozostaje pod naszym nadzorem, by po ich wykończeniu oferować Państwu gotowe i funkcjonalne mieszkania pod wynajem długoterminowy.

Najem długoterminowy


Dysponujemy lokalami jedno, dwu lub trzypokojowymi z aneksami kuchennymi, balkonami i tarasami, często także z pomieszczeniami przynależnymi jakimi są komórki lokatorskie i miejsca postojowe. Nasze mieszkania mają od 15m2 do 50m2 powierzchni i położone są w bardzo atrakcyjnych lokalizacjach na terenie Łodzi – blisko uczelni wyższych, środków komunikacji miejskiej, parków, sklepów czy dostępu do kultury. Są to dodatkowe auty dla osób lubiących mieć wszystko pod ręką.

Wszystkie lokale posiadają niezbędne wykończenie, są funkcjonalne i nowoczesne. Oferujemy najem długoterminowy na podstawie umowy najmu i zajmujemy się całą jego obsługą, która obejmuje wszystkie niezębne czynności jakimi są np. rozliczenia mediów, usuwanie usterek i wiele innych.

Poznaj ofertę naszych lokali pod wynajem


ZDJĘCIEDZIELNICAADRESPOKOJEMETRAŻTYP/RODZAJ POKOJUBALKONSTATUSWIĘCEJ
mieszkanie na wynajem przy ul. Legionow 80m 15 w ŁodziPolesieLegionów 80m 15, Łódź112,6 m2pokój z aneksem kuchennymNIEWynajęteZOBACZ
PolesieLegionów 80m 20a, Łódź121,3 m2pokój z aneksem kuchennymNIEWynajęteZOBACZ
BałutyOblęgorska 9 m 21, Łódź112,46 m2pokój z aneksem kuchennymNIEWynajęteZOBACZ
BałutyOblęgorska 9 m 28a, Łódź113,04 m2pokój z aneksem kuchennym + antresolaNIEWynajęteZOBACZ
mieszkanie na wynajem, kawalerka przy ul. Oblęgorska 9 m 29 w ŁodziBałutyOblęgorska 9 m 29, Łódź113,38 m2pokój z aneksem kuchennym + antresolaNIEWynajęteZOBACZ
mieszkanie na wynajem, 2 pokojowe z balkonem, urządzone przy ul. Gojawiczyńskiej 6 m 24 w ŁodziGórnaGojawiczyńskiej 6 m 24, Łódź247,07 m2pokój z aneksem kuchennym i sypialniaTAKWolneZOBACZ
mieszkanie 2 pokojowe na wynajem, przy ul. Gojawiczyńskiej 6 m 31 w ŁodziGórnaGojawiczyńskiej 6 m 31, Łódź248,48 m2pokój z aneksem kuchennym i sypialniaTAKWynajęteZOBACZ
mieszkanie 2 pokojowe na wynajem, przy ul. Gojawiczyńskiej 6 m 31 w ŁodziGórnaWróblewskiego 21 m 1, Łódź238,75 m2pokój z aneksem kuchennym i sypialniaTAKWynajęteZOBACZ
mieszkanie 2 pokojowe na wynajem, przy ul. Wróblewskiego 21 m 11 w Łodzi
GórnaWróblewskiego 21 m 11, Łódź238,75 m2pokój z aneksem kuchennym i sypialniaTAKWynajęteZOBACZ

Szczegółowe informacje o naszych mieszkaniach na wynajem


Legionów 80m 20a, Łódź


Kawalerka o powierzchni 21,3 m2

Stylowo i nowocześnie urządzony pokój z aneksem kuchennym. To idealne mieszkanie dla aktywnej osoby. W pełni wyposażony aneks kuchenny pozwala na przygotowywanie pełnowartościowych posiłków, a oddzielna strefa spania – antresola, umożliwia wygospodarowanie dodatkowe przestrzeni użytkowej.

Status: wynajęte

« z 3 »

Legionów 80m 15, Łódź


Pokój z aneksem kuchennym o powierzchni 12,6 m2

Stylowo i nowocześnie urządzony pokój z aneksem kuchennym. To idealne mieszkanie dla młodej osoby. Wygospodarowanie oddzielnej strefy spania – antresoli, znacznie zwiększa funkcjonalność pokoju.

Status: wynajęte

« z 2 »

Oblęgorska 9 m 21, Łódź


Pokój z aneksem kuchennym o powierzchni 12,46 m2

Małe jest piękne. W tym pokoju wykorzystana jest każda przestrzeń. Minimalistyczne i funkcjonalne wnętrze, zapewnia komfort dla użytkownika lokalu. Praktycznie połączony aneks kuchenny ze strefą do nauki pozwolił efektywnie wykorzystać dostępną przestrzeń. Wyposażenie dopełnia wygodna i rozsuwana wersalka oraz łazienka z prysznicem i pralką.

Status: wynajęte

« z 3 »

Oblęgorska 9 m 28a, Łódź


Pokój z aneksem kuchennym o powierzchni 13,38 m2

W pokoju wykorzystana jest każda przestrzeń. Minimalistyczne wnętrze, zapewniające komfort dla użytkownika lokalu. Wnętrze jest przytulne i ciepłe.

Status: wynajęte

« z 3 »

Oblęgorska 9 m 29, Łódź


Pokój z aneksem kuchennym o powierzchni 13,04 m2

W tym pokoju wykorzystana jest każda przestrzeń. Minimalistyczne wnętrze, zapewniające komfort dla użytkownika lokalu. Małe jest piękne. Praktycznie wygospodarowany aneks kuchenny, ze strefą do nauki. Wygodna i rozsuwana wersalka oraz łazienka z prysznicem i pralką.

Status: wynajęte

« z 3 »

Gojawiczyńskiej 6 m 24, Łódź


Mieszkanie o powierzchni 47,07 m2 z balkonem

Mieszkanie 2 pokojowe, urządzone w ciepłym skandynawskim stylu.
Mieszkanie w pełni urządzone, w skład którego wchodzi salon z aneksem kuchenny, sypialnia, przedpokój, łazienka i balkon.
W salonie wyodrębnione są strefy wypoczynku, jadalni oraz kuchni – aneks kuchenny w pełni wyposażony (duża lodówka, płyta grzewcza, piekarnik, zmywarka) pozwala na przygotowanie smacznych posiłków. Sypialnia w pełni urządzona.

Status: wynajęte

« z 2 »

Gojawiczyńskiej 6 m 31, Łódź


Mieszkanie o powierzchni 48,48 m2 z balkonem

Mieszkanie 2 pokojowe, urządzone w niepowtarzalnym stylu loftowym.  W salonie wyodrębnione są strefy wypoczynku, jadalni oraz kuchni – aneks kuchenny w pełni wyposażony (duża lodówka, płyta grzewcza, piekarnik, zmywarka) pozwala na przygotowanie smacznych posiłków. Sypialnia w pełni urządzona, z wyjściem na balkon. Dodatkowym atutem mieszkania jest garderoba, znajdująca się tuż obok sypialni oraz duży balkon.

Status: wynajęte

« z 3 »

ul. Wróblewskiego 21 m 1, Łódź


Mieszkanie o powierzchni 38,75 m2 z tarasem i ogródkiem

Mieszkanie 2 pokojowe, urządzone w niepowtarzalnym skandynawskim stylu mieszczącego się na parterze budynku należącego do nowopowstałego kompleksu znanego bliżej pod nazwą ,,Nowa Przędzalnia”. Mieszkanie posiada taras i ogród do własnej dyspozycji o powierzchni ok. 22 m2 oraz system smart home. Mieszkanie jest świeżo po remoncie z nowymi meblami, sprzętem AGD, wyposażeniem oraz centralnym ogrzewaniem. Teren osiedla jest ogrodzony, wjazd do części budynków następuje przez szlaban. W lokalu domofon, w budynku znajduje się winda.

W skład mieszkania wchodzi:

  • Pokój (narożnik, stół, krzesła, dywan, stolik kawowy, szafka rtv) z aneksem kuchennym (lodówka, płyta grzewcza, piekarnik, zmywarka)
  • Sypialnia (łóżko, biurko, szafa, krzesło)
  • Łazienka (prysznic, pralka, WC)
  • Przedpokój

Status: wynajęte

« z 2 »

ul. Wróblewskiego 21 m 11, Łódź


Mieszkanie o powierzchni 38,75 m2 z tarasem

Mieszkanie 2 pokojowe, urządzone w niepowtarzalnym skandynawskim stylu mieszczącego się na I piętrze budynku należącego do nowopowstałego kompleksu znanego bliżej pod nazwą ,,Nowa Przędzalnia”. Mieszkanie posiada taras o powierzchni ok. 4,5 m2 oraz system smart home. Mieszkanie jest świeżo po remoncie z nowymi meblami, sprzętem AGD, wyposażeniem oraz centralnym ogrzewaniem. Teren osiedla jest ogrodzony, wjazd do części budynków następuje przez szlaban. W lokalu domofon, w budynku znajduje się winda.

W skład mieszkania wchodzi:

  • Pokój (narożnik, stół, krzesła, dywan, stolik kawowy, szafka rtv) z aneksem kuchennym (lodówka, płyta grzewcza, piekarnik, zmywarka)
  • Sypialnia (łóżko, biurko, szafa, krzesło)
  • Łazienka (prysznic, pralka, WC)
  • Przedpokój

Doskonała lokalizacja i dobrze rozwinięta infrastruktura sprawia, że wszystko mamy w pobliżu.

Status: wynajęte

« z 2 »